Najczęściej zadawane pytania

 Czy trzeba zakładać konto użytkownika, by korzystać z Portalu KNO?

Nie trzeba, ale wartotylko zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do kursów umieszczonych na platformie Portalu KNO, mogą publikować nim swoje artykuły, prowadzić blogi, umieszczać kursy w repozytorium.
Konto użytkownika można założyć pod tym adresem: kliknij tutaj

Gdzie szukać pomocy w razie kłopotów technicznych?

Zachęcamy do korzystania z naszych Tutoriali obsługi. Jeśli nie znajdą tam Państwo odpowiedzi na swoje wątpliwości, zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza umieszczonego pod tym adresem: kliknij tuta

Czy mogę opublikować swój artykuł w Portalu KNO?

Oczywiście, jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Zachęcamy do przesyłania swoich tekstówto doskonały sposób, by upowszechnić swoje dokonania, podzielić się doświadczeniem, przedstawić oryginalne rozwiązania.
Instrukcja przesyłania tekstu artykułu znajduje się pod tym adresem: kliknij tutaj
Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania tekstu, nadawania tytułu i śródtytułów oraz korekty językowej.

Do czego służy platforma edukacyjna, umieszczona w Portalu KNO?

Od września 2012 na platformie znajdą się kursy przygotowane w ramach naszego projektu. Docelowo udostępnionych zostanie 150 multimedialnych kursów elearningowych do wybranych efektów kształcenia. Kursy będą adresowane do uczniów szkół zawodowych oraz do uczestników szkoleń realizowanych przez placówki kształcenia ustawicznego i praktycznego. Poza tym na platformie znajdzie się też 25 multimedialnych kursów elearningowych dla nauczycieli i innych odbiorców kształcenia na odległość.

Do czego służy repozytorium, umieszczone w Portalu KNO?

W repozytorium znajdują się informacje o kursach umieszczonych na platformiejest bazą danych, do której użytkownicy mogą również dodawać swoje oceny kursów. Dzięki temu łatwo jest wyszukiwać kursy o interesującej użytkownika tematyce.

Czy mogę umieścić swój kurs na platformie i w repozytorium?

Oczywiście, jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Gorąco zachęcamy do przedstawiania swoich rezultatów pracy. Na platformie umieszczamy wersje demonstracyjne kursównauczyciele z rozmaitych placówek kształcenia ustawicznego będą mogli w jednym miejscu zapoznać się z osiągnięciami swoich koleżanek i kolegów i nawiązywać z nimi współpracę.
Instrukcja umieszczania kursu w repozytorium znajduje się pod tym adresem: kliknij tutaj

Co muszę zrobić, żeby prowadzić blog w Portalu KNO? Jakiej tematyki może dotyczyć?

Aby prowadzić swój blog w Portalu KNO, musisz być jego zarejestrowanym użytkownikiem. Zalecana tematyka to przede wszystkim kształcenie na odległość, ale też inne zagadnienia związane z szeroko pojętą edukacją. Nie chcemy ograniczać pomysłowości użytkowników, prosimy tylko o przestrzeganie zasad regulaminu Portalu.
Instrukcja zakładania blogu i publikowania notatek znajduje się pod tym adresem: kliknij tutaj

Jak przekazać redakcji Portalu KNO swoje uwagi?
Za pomocą formularza kontaktowego, umieszczonego pod tym adresem: kliknij tutaj